אישורי הגעה וסידורי הושבה לאירועים

WeCome נותנת לך כלים חכמים לניהול האירוע, לינק אישי וחכם לכל מוזמן ב-sms,שיחות עם נציגים אמיתים בלי רובוטים אנשים לפני הכל.

בין אם זה אישורי הגעה לאירוע או אישורי הגעה לאירוע לנו יש מערכת אישורי הגעה מתקדמת לצד צוות מיקצועי.

אישורי הגעה

האורחים יקבלו הזמנה אישית חכמה לטלפון שלהם, והם יאשרו את הגעתם לאירוע. אתם תתעדכנו בזמן אמת

סידורי הושבה

סידורי הושבה החל מאפליקציה נוחה ועד דיילים באירוע שימתינו לאורחים בכניסה

הענקת מתנה באשראי

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

הרעיון של מערכת אישורי הגעה לאירועים התחיל לי אי שם בשנת 2015 . חבר טוב שלי, דובב (שם יחודי אני תמיד אמרתי) . התחתן והיה מאוד אופטימי לגבי כמות האורחים שיגיעו הוא שלח הזמנות והיה בטוח שכל מי שקיבל הזמנה יגיע פחות או יותר כי ״חברים לא יאכזבו״ גם כשהוא עשה את סידורי ההושבה הוא פשוט שיבץ את האורחים בלי יותר מידיי בירורים מי באמת מגיע לחתונה. אני אופטימי מטבעי לא הייתי ממש אופטימי ולצערו היה צריך להיות גם כזה, כי הוא הזמין 300 מנות ובסוף הגיעו לו רק 255 מנות… נפילה… בכל מקרה 45 מנות כפול 300 זה מספר לא קל.

בתור מתכנת שאוהב פתרונות מגניבים באמצעות טכנולוגיה החלטתי שאני חייב לעשות לזה סוף ואמרתי לו שאני רוצה לבנות מערכת לחברים שנשלח להם הזמנה דיטגלית והם ילחצו על קישור ויגיעו לטופס שבו הם ירשמו כמה אנשים מגיעים לחתונה או אם הם לא מגיעים לחתונה. 

מאז עברו הרבה מים בנהר, החברים הפכו לחברים של חברים שהפכו ללקוחות והיום אנחנו עושים מאות אירועים בחודש.

אני מאמין שהדבר הכי חשוב זה לקוחות מרוצים כי הם מגיבים לקוחות אחרים. לכן אני דואג שתיהיו הכי מרוצים מאישורי ההגעה שנעשה לכם ואם תבחרו בנו לסידורי הושבה אני בטוח שתיהיה לכם חוויה עוד יותר מדהימה.

Play Video

אנחנו זמינים בשבילכם לכל שאלה